PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Letní prázdninový provoz 2018

Vážení rodiče,
v letošním roce bude organizován provoz v době prázdnin pro děti zaměstnaných rodičů, kteří nemají možnost zajištění hlídání. Vzhledem k navýšení kapacity míst v mateřských školách je však možné, že nebude uspokojena poptávka, neboť školky, které  budou v provozu mají danou kapacitu, kterou nelze překročit! Ve všech mateřských školách jsou plánované vždy na léto opravy, malování a investiční akce, které nelze provádět v průběhu školního roku. Přesto je naší snahou zajistit pro nutné případy provoz dle uvedeného harmonogramu a věříme, že si tuto skutečnost uvědomujete a umístění svých dětí v době prázdnin  ( zejména do náhradních MŠ )  pečlivě  zvážíte. Pro  děti  změna školky  ( někdy i několikrát  za léto) znamená většinou velkou psychickou zátěž.  Psychologové také nedoporučují  docházku  předškolákům, kteří od září nastoupí do základní školy.

Zápis na letní prázdninový provoz
Kdy:  31.5.2018 v době od 14,00 hodin do 17,00hodin
Kam: 2.patro třída Zajíčků

Požadované doklady se předávají pí učitelce ve třídě Zajíčků
  1. Ofocený evidenční list ( vydá kmenová MŠ )
  2. Žádost o zařazení do prázdninového provozu ( je ke stažení na www.mskovarska )
  1. Hotovost na uhrazení předškolního vzdělávání ve výši 400,-Kč (mimo předškolní děti) platba je nevratná. Úhrada platby se provádí v hotovosti u paní hospodářky v 1. patře vlevo
  2. Stravné  za týden provozu ve výši 180,- Kč a děti sedmileté 190,- Kč (v případě řádné omluvy se stravné vrací). Platba musí být uhrazena 31.5.2018 ( jinak nebude dítě přihlášeno k prázdninovému provozu).
 Případné přeplatky za stravné budou vráceny převodem na číslo účtu uvedené v žádosti. Platba za pobyt je i v případě, že dítě nenastoupí nevratná.

Provoz MŠ Kovářská  30.7. – 3.8.2018
2.7. – 6.7.2018 všechny MŠ zavřeny
9. – 13.7.2018 MŠ Pod Krocínkou
16. – 20.7.2018 MŠ Novoborská
23. – 27.7.2018 MŠ Litvínovská
30.7. – 3.8.2018 MŠ Kovářská
6.8. – 31.8. všechny MŠ zavřeny

Sdělte prosím kmenové učitelce zda požadujete prázdninový provoz.

Důležité upozornění:

Protože nelze do letního provozu mateřských škol zařadit více dětí, než kolik umožňuje schválená kapacita mateřských škol, zajišťujících provoz v daném termínu, upozorňujeme, že v případě převisu poptávky nebude možno vyhovět těm rodičům, kteří o zařazení požádají až po naplnění celkové kapacity.

Aktuální jídelníček

Aktuální jídelníček najdete zde