Školní kolo Olympiády na zahradě MŠ Kovářská

Ve středu 9. 5. 2018 se bude konat na zahradě MŠ Kovářská školní kolo olympiády. Děti si zasoutěží v sedmi disciplínách. Malé závodníky čeká mimo jiné slalom, překážkový běh, skákání v pytli a kop míčem do branky.

Těšíme se na příjemně strávené dopoledne plné pohybu a zábavy. Celá Olympiáda proběhne v duchu hesla „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“ Na každého zúčastněného sportovce čeká diplom a sladká odměna.

Nejšikovnější malí sportovci postoupí do dalšího kola na Olympiádu v MŠ U Vysočanského pivovaru, které se bude konat 24. 5. 2018.

Prosíme rodiče, aby dali dětem do skříňky sportovní oblečení a vhodnou obuv. Děkujeme za spolupráci.